Jesienna promocja na wszystkie jałowce płożące ! Obniżka cen od 20 do 25 % . Zapraszamy do zakupów.             Zakupy bez konieczności rejestracji. Złóż zamówienie, bez obowiązku zakładania konta.            
Moje konto Ulubione Zaloguj się

Czas realizacji zamówienia

Drogi Kliencie,

Staramy się aby czas jaki mija od chwili złożenia zamówienia w naszym sklepie do dostarczenia produktów do Ciebie był jak najkrótszy. Związane jest to, także z produktami jakie sprzedajemy w sklepie (rośliny), które nie powinny przebywać „w podróży” wiele dni. Pilnujemy aby przesyłka od chwili nadania w naszym sklepie znalazła się u Ciebie nie później niż po 24 godzinach.

Z uwagi na powyższe, nie nadajemy przesyłek w piątek, a zamówienia złożone tego dnia jak i w czwartek po godzinie 12.00, nadajemy w poniedziałek. Liczymy na wyrozumiałość naszych klientów i zrozumienie, iż troska o dostarczenie materiału roślinnego w jak najlepszej kondycji jest dla nas kluczowa.

Pragniemy zwrócić także uwagę, że w przypadku dostarczania materiału roślinnego (drzewa, krzewy liściaste jak i iglaste, byliny, trawy itd.) przyjęliśmy następującą zasadę. Ze względu na sezonowość wspomnianego asortymentu oferowanego w naszym sklepie, przesyłki w tym zakresie realizujemy od 15 marca do 15 listopada. W okresie pomiędzy 16 listopad do 14 marca (okres zimowy) wszystkie złożone zamówienia na materiał roślinny realizujemy od 15 marca, w pierwszej kolejności. Prosimy o wyrozumiałość.

Poniżej prezentujemy ogólne informacje na temat terminów dostawy towarów, włączając w to czas na kompletowanie i przygotowanie przesyłki (dot. sezonu: 15.03-15.11).

  1. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 5 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 5 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
  • w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  • w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
  1. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 5 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 5 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
  • w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  • w przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Zapewniamy Państwa, iż nasz zespół stara się aby zakupy wykonane w naszym sklepie dotarły do Państwa w jak najkrótszym mozliwym terinie.