Zakupy bez konieczności rejestracji. Złóż zamówienie, bez obowiązku zakładania konta.            
Moje konto Ulubione Zaloguj się

Czas realizacji zamówienia

Drogi Kliencie,

Staramy się aby czas jaki mija od chwili złożenia zamówienia w naszym sklepie do dostarczenia produktów do Ciebie był jak najkrótszy. Związane jest to, także z produktami jakie sprzedajemy w sklepie (rośliny), które nie powinny przebywać „w podróży” wiele dni. Pilnujemy aby przesyłka od chwili nadania w naszym sklepie znalazła się u Ciebie nie później niż po 24 godzinach.

Z uwagi na powyższe, nie nadajemy przesyłek w piątek, a zamówienia złożone tego dnia jak i w czwartek po godzinie 12.00, nadajemy w poniedziałek. Liczymy na wyrozumiałość naszych klientów i zrozumienie, iż troska o dostarczenie materiału roślinnego w jak najlepszej kondycji jest dla nas kluczowa.

Pragniemy zwrócić także uwagę, że w przypadku dostarczania materiału roślinnego (drzewa, krzewy liściaste jak i iglaste, byliny, trawy itd.) przyjęliśmy następującą zasadę. Ze względu na sezonowość wspomnianego asortymentu oferowanego w naszym sklepie, przesyłki w tym zakresie realizujemy od 15 marca do 15 listopada. W okresie pomiędzy 16 listopad do 14 marca (okres zimowy) wszystkie złożone zamówienia na materiał roślinny realizujemy od 15 marca, w pierwszej kolejności. Prosimy o wyrozumiałość.

Poniżej prezentujemy ogólne informacje na temat terminów dostawy towarów, włączając w to czas na kompletowanie i przygotowanie przesyłki (dot. sezonu: 15.03-15.11).

  1. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 5 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 5 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
  • w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  • w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
  1. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 5 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 5 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
  • w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  • w przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Zapewniamy Państwa, iż nasz zespół stara się aby zakupy wykonane w naszym sklepie dotarły do Państwa w jak najkrótszym mozliwym terinie.