Zakupy bez konieczności rejestracji. Złóż zamówienie, bez obowiązku zakładania konta.            
Moje konto Ulubione Zaloguj się

O sklepie

WiernyOgrodnik.pl sklep&blog powstał przede wszystkim aby promować i rozpowszechniać wysokiej jakości materiał roślinny produkowany w ramach regionalnej i rodzinnej szkółki drzew i krzewów ozdobnych zlokalizowanej w urokliwej miejscowości Ryńsk w województwie kujawsko-pomorskim. Rodzinny charakter działalności nieustannie zachęca nas do rozwijania się na różnych polach w zakresie ogrodnictwa i dziedzin pokrewnych. Stworzyliśmy nowe miejsce w Internecie, aby udostępnić naszą produkcję szerokiemu gronu Klientów oraz, aby dostarczać rzetelnych informacji na temat uprawy, ochrony i zastosowania roślin oraz urządzania ogrodów. Chcemy także przedstawiać i promować ogrodnictwo w nieco innej, mniej oczywistej odsłonie. Czerpiemy z naszego kierunkowego wykształcenia, bogatych doświadczeń, odmiennych punktów widzenia, różnych osobowości, które budują nasz zespół – naszą rodzinę.

Sprzedawany w ramach sklepu WiernyOgronik.pl sklep&blog materiał roślinny pochodzi z Gospodarstwa Szkółkarskiego Gorgolewscy. Gospodarstwa o charakterze regionalnym. Dewizą Szkółki od zawsze było zapewnienie wysokiej jakości roślin, o dużej różnorodności za niewygórowaną cenę. 

Z drugiej strony WiernyOgrodnik.pl sklep&blog to także miejsce dla tych wszystkich, którym nie jest obojętne otoczenie w jakim spędzają swój wolny czas, odpoczywają, pracują czy bawią się z najbliższymi. Dla tych, którzy potrzebują świadomie kreować swoją przestrzeń życiową, poszukują inspiracji, chcą dowiedzieć się czegoś nieoczywistego, z zakresu relacji między człowiekiem a przyrodą.