Zakupy bez konieczności rejestracji. Złóż zamówienie, bez obowiązku zakładania konta.            
Moje konto Ulubione Zaloguj się

Gospodarstwo Szkółkarskie Gorgolewscy

 

To własnie z tego miejsca pochodzi większość materiału roślinnego oferowanego na stronach sklepu wiernyogrodnik.pl

Gospodarstwo Szkółkarskie Gorgolewscy powstało w 1997 roku. To niewielka, regionalna Szkółka skoncentrowana przede wszystkim na dostarczeniu wysokiej jakości oferowanego materiału roślinnego. Szkółka została stworzona przez osoby od zawsze związane z ogrodnictwem, pasjonatów i miłośników roślin oraz ich uprawy.

Krzysztof Gorgolewski – współzałożyciel, absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu wydziału Ogrodniczego. Pochodzi z rodziny o długich tradycjach ogrodniczych, zarządzających od kilku pokoleń gospodarstwem sadowniczym. Specjalizuje się w ochronie roślin, a swoje doświadczenie w tym zakresie zdobywał na stanowiskach kierowniczych w kilku Państwowych Gospodarstw Ogrodniczych.

Justyna Gorgolewska – współzałożycielka, pomysłodawczyni, absolwentka Akademii Rolniczej w Poznaniu, wydziału Ogrodniczego. Biolog oraz pasjonatka przyrody. Doradca i konsultant w sprawach zagospodarowania terenów zielonych. W Szkółce nadzoruje m.in. jakość.

Dominującą część Szkółki stanowią uprawy doniczkowe, sukcesywnie natomiast powiększany jest dział produkcji gruntowej. Obecna powierzchnia Gospodarstwa wynosi kilka hektarów. Wysoka jakość oferowanych roślin, duża różnorodność odmianowa oraz bardzo atrakcyjne ceny to główne atuty Gospodarstwa Szkółkarskiego Gorgolewscy.

W ofercie Szkółki znaleźć można liczne gatunki oraz odmiany drzew i krzewów iglastych, między innymi formy żywopłotowe czy okrywowe. Od pewnego czasu ofertę Szkółki wzbogacają ciekawe odmiany roślin liściastych w tym formy szczepione i pnącza. Gospodarstwo Szkółkarskie Gorgolewscy to w sumie ponad 200 odmian drzew i krzewów ozdobnych.

Szkółka oferuje dowóz zakupionych roślin, a od niedawna współpracując właśnie z zespołem wiernyogrodnik.pl sprzedaż internetową.

Adres: Gospodarstwo Szkółkarskie Gorgolewscy, ul. Słowackiego 4, 87-213 Ryńsk

Kontakt: +48 608 556 285, gorgolewski@tlen.pl

 

Zobacz dział sprzedaży detalicznej Gospodarstwa Szkółkarskiego Gorgolewscy (materiał wideo).